Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Międzyrzec Podlaski: Polityczna wojenka w PiS

Utworzony przez gs, 22 października 2013 r. o 11:57
d uszek to papuga co jej każą to robi startuj w kąkolewnicy powiedział abram i duszek wystartował iabram się ucieszył że duszek się spalił i w wyborach 2014 kąkolewnica pokaże mu figę   a zapewniam że są tacy co zrobią wszystko żeby dobry duch poniósł karę.był w psl-u teraz jest w pisiea teraz twój ruch dobry duchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duszek na jednym z nie formalnych spotkań powiedział że trzeba się dogadywać z PSLem w kwestii rządzenia w gminie i mieście na co on ma ogromną ochotę.Ale my którzy poznaliśmy się na tej chorągiewce politycznej pokażemy mu fucka i pogonimy do Białej skąd pochodzi jego guru Abram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co sie dziwicie. oczywiscie ze musi sie z kims dogadac. rzady samego pis byly juz w gminie, wiec im dziękujemy, jako mieszkaniec miasta nie mam nic przeciwko zeby sie z kims dogadał, oby mądrze rzadzili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duszek dla własnych celów i korzyści gotów jest rządzić nawet z Palikotem. On nie ma żadnych oporów ani sumienia. KORYTO JEST NAJWAŻNIEJSZE!!! Obieca wszystko i wszystkim byłe tylko dzierżyć władzę i być na świeczniku. Kiedyś wchodził w odbyt Stefaniukowi, potem Sławeckiemu, teraz Abramowiczowi a wprzyszłości być może Żmijanowi, Millerowi lub Palikotowi. Ot, cały Marcin DUSZEK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duszek dla własnych celów i korzyści gotów jest rządzić nawet z Palikotem. On nie ma żadnych oporów ani sumienia. KORYTO JEST NAJWAŻNIEJSZE!!! Obieca wszystko i wszystkim byłe tylko dzierżyć władzę i być na świeczniku. Kiedyś wchodził w odbyt Stefaniukowi, potem Sławeckiemu, teraz Abramowiczowi a wprzyszłości być może Żmijanowi, Millerowi lub Palikotowi. Ot, cały Marcin DUSZEK.
  To tak samo  jak infułat Korszniewicz. Jeszcze kilka lat temu stał w jednym szeregu z Palikotem, kiedy ten sponsorował pomnik na kościelnym placu św. Józefa. Teraz zmienił sponsora na tego ze SKOK-u i masarza Janka. Patrzy tam, gdzie najlepsze koryto i pochwala najgorszego wójta w Polsce, czyli Kapłana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korszniewicz to namiastka księdza Dyrektora i gdy zdarza się okazja ustawia się w stronę hojnych darczyńców.Nie ważne z lewa prawa ważne aby kasa się zgadzała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie już spokój Duszkowi. Niech wyborcy go osądzą i rozliczą w przyszłorocznych wyborach. P. S. A z niego to i tak kawał gnidy i oszusta (ale to moje prywatne zdanie). Jeśli inni mają na jego temat podobne jak ja, to bardzo mi miło!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie już spokój Duszkowi. Niech wyborcy go osądzą i rozliczą w przyszłorocznych wyborach. P. S. A z niego to i tak kawał gnidy i oszusta (ale to moje prywatne zdanie). Jeśli inni mają na jego temat podobne jak ja, to bardzo mi miło!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę Duszkowi, bo był w PSL. Nie wierzę przeciwnikom Kapłana, bo są w PSL lub zawarli z PSL sojusz. Nie wierzę Abramowiczowi, bo działa w interesie PSL. Nie wierzę PSL, bo to najbardziej sprzedajna partia w Polsce, gorsza nawet od SLD i Palikociarni. Gotowa zrobić wszystko, aby utrzymać się u żłoba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę Duszkowi, bo był w PSL. Nie wierzę przeciwnikom Kapłana, bo są w PSL lub zawarli z PSL sojusz. Nie wierzę Abramowiczowi, bo działa w interesie PSL. Nie wierzę PSL, bo to najbardziej sprzedajna partia w Polsce, gorsza nawet od SLD i Palikociarni. Gotowa zrobić wszystko, aby utrzymać się u żłoba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Tylko nikt inny jak pan radny powiatu Jerzy Panasiuk głosował za udzieleniem absolutorium dla Zarządu Powiatu, w którego skład wchodzi PSL. Oto cytat tego pana z Wysokiego: " Po raz pierwszy udzielę absolutorium Zarządowi Powiatu za wykonanie budżetu".    Więc kto tu popiera PSL, jeśli jawnie podnosi rękę za zielonymi..?   .Po tym głosowaniu Panasiuk został wyrzucony z PiS-u. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie już spokój Duszkowi. Niech wyborcy go osądzą i rozliczą w przyszłorocznych wyborach. P. S. A z niego to i tak kawał gnidy i oszusta (ale to moje prywatne zdanie). Jeśli inni mają na jego temat podobne jak ja, to bardzo mi miło!!!
 
Dajcie już spokój Duszkowi. Niech wyborcy go osądzą i rozliczą w przyszłorocznych wyborach. P. S. A z niego to i tak kawał gnidy i oszusta (ale to moje prywatne zdanie). Jeśli inni mają na jego temat podobne jak ja, to bardzo mi miło!!!
Nie pisz tak, bo Marcinkowi jest przykro! Skoro jest już gnidą, to w sprzyjających warunkach może zostać mendą! Nic nam nie pozostaje jak tylko przeprowadzić dezynsekcję w kręgach politycznych. Ciekaw jestem co Marcinek będzie improwizował w nadchodzących wyborach samorządowych? Jeżeli lokalni pisowcy wystawią kandydaturę tego pana, to z wielkim zrozumieniem przyjmę ich decyzję, a odemnie dostaną nocniki gratis na przykrycie rozumu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Omega zajebisty wpis ! Popieramy w całej rozciągłości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wkurzają mnie totalnie "felietony" p.Brodawki.Bardzo moralizatorski ton,w każdym odwołanie do Boga lub Ojca Św.A jaki jest ten praktykujący katolik wiedzą wszyscy.Jak traktuje pracowników zatrudniając ich na czarno,Jak okrada państwo nie płacąc podatków i Z.U.S. nie odprowadzając składek.I taki ktoś próbuje być wzorem dla innych,ale to pisowiec,a oni kłamią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypisz wymaluj taki ''świętojebliwy''typ.OCHYDA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wkurzają mnie totalnie "felietony" p.Brodawki.Bardzo moralizatorski ton,w każdym odwołanie do Boga lub Ojca Św.A jaki jest ten praktykujący katolik wiedzą wszyscy.Jak traktuje pracowników zatrudniając ich na czarno,Jak okrada państwo nie płacąc podatków i Z.U.S. nie odprowadzając składek.I taki ktoś próbuje być wzorem dla innych,ale to pisowiec,a oni kłamią.
 
Wkurzają mnie totalnie "felietony" p.Brodawki.Bardzo moralizatorski ton,w każdym odwołanie do Boga lub Ojca Św.A jaki jest ten praktykujący katolik wiedzą wszyscy.Jak traktuje pracowników zatrudniając ich na czarno,Jak okrada państwo nie płacąc podatków i Z.U.S. nie odprowadzając składek.I taki ktoś próbuje być wzorem dla innych,ale to pisowiec,a oni kłamią.
No i widać w podtekście kto z kim się żre. Janek masarz przyjaciel Skoka i dyspozycyjny Tuszek od Abrahamowicza. To wygląda tak jakby młodsi bracia byli przeciw starszym braciom. Niby są razem pod jednym szyldem, a oddzielnie przy korycie. I gołym okiem widać że to gównożernia! Kury szczać im prowadzać a nie zajmować polityką! Gdzie tu mir i powaga?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo! Prawdopodobnie któryś z tej dwójki (Duszek lub Brodawka) będzie oficjalnym kandydatem PiS w wyborach samorządowych A. D. 2014 roku na Burmistrza naszego miasta. Co można w tej sytuacji powiedzieć? Tylko jedno: OD WODY, OGNIA, DUSZKA I BRODAWKI ZACHOWAJ NAS PANIE!!! OD A. J. GRZYBA ZRESZĄ TEŻ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo! Prawdopodobnie któryś z tej dwójki (Duszek lub Brodawka) będzie oficjalnym kandydatem PiS w wyborach samorządowych A. D. 2014 roku na Burmistrza naszego miasta. Co można w tej sytuacji powiedzieć? Tylko jedno: OD WODY, OGNIA, DUSZKA I BRODAWKI ZACHOWAJ NAS PANIE!!! OD A. J. GRZYBA ZRESZĄ TEŻ!!!
Wszyscy wiedzą, że Andrzejek Fikołek Żmijana szykuje się na  stołek. Stąd ta cała nagonka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka nagonka i na kogo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak po dłuższej chwili namysłu. Dlaczego zawracamy sobie głowy trupami politycznymi tj. Duszek i Brodawka popieranymi przez PiS? Dlaczego znosimy siedem lat wstydliwych i pełnych porażek rządów Grzyba i jego pomocników z PSL i PO (mamy w radzie miasta koalicję tych "bezinteresownych" i "uczciwych" partii, której patronują Żmijan i Litwiniuk). Dlaczego wciąż spekulujemy kto będzie kontrkandydatem Grzyba (i z jakimi szansami)  w przyszłorocznych wyborach -  Zbyszek Kot, Andrzej Mironiuk, Przemek  Litwiniuk, wspomniani wyżej Duszek i Brodawka a może....?   Przecież tak naprawdę normalni mieszkańcy Międzyrzeca nie chcą, żeby którykolwiek z nich był naszym Burmistrzem (na czele z Grzybem). Może ich i im podobnych, którzy traktują nasz Międzyrzec instrumentalnie a jego mieszkańców jak stado baranów, powinniśmy zdecydowanie "olać" i powołać swój własny ruch społeczny, ze swoim kandydatem (apolitycznym) na Burmistrza i kandydatami na radnych miejskich. Może najwyższa pora pogonić to towarzystwo? Nie chcemy już polityki w Międzyrzecu, która doprowadza to miasto na skraj przepaści!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Omegą. Weźmy sprawy w swoje ręce!!! Pogońmy wszystkich wymienionych przez Omegę. A najbardziej gońmy Grzyba i Duszka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...